Motorola Moto G

Компанія Motorola представила новий смартфон всього за $179.

Moto G оснащений 4.5-дюймовим HD-екраном і вкритий захисним склом Gorilla Glass 3. А внутрішні елементи смартфона захищені від вологи спеціальним нанопокриттям.
За швидкодію відповідає 4ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 400 з частотою 1.2 ГГц та 1 Гб "оперативки". Вбудованої пам'яті - 8 або 16 Гб. Також на борті - 5-мегапіксельна HD-камера та фронтальна - на 1.3 Мп.
Операційна система Android 4.3, однак невдовзі обіцяють оновлення до Android 4.4 KitKat.
Moto G буде доступний з різнокольоровими задніми кришками. Стартова ціна - $179.

Камера-м'яч

Німецькі інженери представили камеру для зйомки високоякісних панорам. М'ячеподібний девайс під назвою Panono оснащений 36 HD-камерами. Щоб отримати ефектний панорамний кадр або зняти короткий відеоролик, потрібно просто підкинути девайс вгору.
Зйомка відбувається під час польоту, а у найвищій точці всі камери одночасно роблять знімок. Боятися, що Panono розіб'ється не варто - міцний апарат розрахований на падіння на тверду поверхню.
Орієнтуватися в просторі цьому м'ячу дозволяє гіроскоп та фотодатчики. Крім того, всередині є модулі Bluetooth та Wi-Fi, які дозволяють підключити новинку до iPad чиiPhone.
Отримані зображення мають роздільну здатність близько 72 Мп. Для їхнього перегляду і монтажу розробили спеціальне програмне забезпечення.
Panono - поки лише прототип. Зараз розробники збирають кошти на серійний випуск. За попередніми підрахунками, в магазинах камера-м'яч коштуватиме $600.

Еволюція Марса

І на останок - чудове відео від NASA. Американське космічне агентство показало яким був Марс 4 млрд. років тому, як з часом змінювались його поверхня та клімат.
При створенні цього відео використали матеріали спеціальної групи NASA - MAVEN (Mars Atmosphere and Volatile Evolution), яка займається дослідженням Червоної планети. Головне завдання команди - з'ясувати чому ж Марс втратив свою атмосферу.
З цією метою американці вже навіть запустили дослідницький зонд з однойменною назвою. MAVEN має вийти на орбіту Червоної планети у вересні наступного року і пропрацювати до 2023-го.