main logo

NASA

19 черв
17:07
Проблеми супроводжують корабель Starliner з перших тестових польотів. Під час першої місії з астронавтами на борту теж не обійшлося без сюрпризів. Однак настав час повертатися додому і зробити це в зазначений термін не вийде, адже Starliner продовжує неприємно дивувати сюрпризами.
7 черв
14:32
Космічний корабель Starliner компанії Boeing кілька хвилин тому успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції (МКС), що стало значним досягненням, попри технічні труднощі. Місія, на борту якої перебували два астронавти, зіткнулася з низкою ускладнень, включно з витоком гелію та відмовою двигунів, що призвело до затримки в процесі стикування.

NASA або Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору було створене у 1958 році. Агентство підпорядковане уряду США. Штаб-квартира NASA розташована у Вашингтоні.

Перша космічна програма NASA почалася з запуску космічного апарата "Піонер" у 1958 році, який збирав інформацію для подальших пілотованих польотів, найвідомішим з яких став політ на Місяць "Аполлона-11" 16-24 липня 1969.