Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 26 серпня, повідомляє 24 канал. Прем'єр Денис Шмигаль зазначив: карантин і надалі буде у форматі зонування.
Раніше Карантин в Україні планували продовжити ще на два місяці: новий прогноз
Нові обмеження
Влада зазначає: кількість нових випадків стрімко росте, ситуацію потрібно тримати на контролі. Водночас кажуть: суворих нововведень, які були наприклад, у квітні – не буде. Однак під закриття потрапляють нічні клуби і розважальні заклади.
Влада зазначає: саме там відбуваються масові порушення карантину та не має дотримання соцдистанції. Відтак посилять обмеження у зеленій зоні, додавши пункт про закриття розважальних закладів.
Які нововведення карантину:
- заборонять дискотеки,
- закриють розважальні заклади – нічні клуби,
- заборонять діяльність закладів харчування, у яких є організація дозвілля.
Разом із Міністерством культури МОЗ також опрацював заборону проведення концертів. Такі заходи проводитимуть лише спеціалізовані заклади культури, а виступати зможуть лише ті артисти, для кого протягом останнього року концертна діяльність є основним видом заробітку.
На доопрацювання цієї постанови Кабмін має один день.
Карантин в Україні: яка ситуація наразі
- Карантин на всій території України через пандемію коронавірусу запровадили 12 березня.
- Після цього його вже шість разів переносили: спершу він мав протривати до 3 квітня, згодом його продовжили до 24 квітня, потім до 11 травня, пізніше – до 22 травня, потім до 22 червня, відтак до 31 липня і зрештою – до 31 серпня.
- Протягом липня-серпня ситуація із зараження коронавірусом ускладнилася. В Україні декілька днів поспіль вставновлювали рекорди за кількістю нових інфікованих. Так, цифра нових випадків за добу перетнула позначку у дві тисячі.
- Погіршилася ситуація і з кількість шпиталізованих за добу. Якщо на середину травня кількість госпіталізованих з COVID-19 становила 742 особи за тиждень, то у серпні кількість госпіталізованих становила майже 2000.
- Від 3 серпня в Україні діє новий тип карантину: уся країна поділена на 4 зони, залежно від епідеміологічної ситуації за чотирма показниками.