Адаптивний карантин в Україні вчергове продовжили на засіданні уряду 21 квітня. Крім того, за словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, діятиме режим надзвичайної ситуації.

Читайте також Де в Україні вже ввели локдаун: перелік регіонів

Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров'я та життя наших близьких,
– заявив чиновник.

За його словами, таку обачність українці мають показати у період травневих свят та на Великдень. Прем'єр-міністр закликав усіх залишатися вдома.

"Масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі захворюваності. Лише наша обережність, дотримання протиепідемічних правил та вакцинація зможуть зупинити вірус", – пояснив чиновник.

Карантин в Україні через COVID-19: що відомо

  • Вперше карантин через коронавірус в Україні запровадили у березні 2020 року. З того часу його то посилювали, то пом'якшували.
  • Зокрема, діяли такі обмеження: загальнонаціональний карантин, адаптивний, карантин вихідного дня.
  • Поточний карантин діє до 30 квітня 2021 року. Це – адаптивний карантин, тобто області залежно від епідеміологічної ситуації розподіляють в одну із зон: зелену, жовту, помаранчеву та червону.


Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу