У понеділок, 3 квітня, можна констатувати, що загарбники перестали застосовувати керовані авіаційні бомби. Про це розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону, – інформує 24 Канал. Також вона сказала, чи надовго таке умовне "затишшя".
Дивіться також Нова розробка Росії – "Гром-Е1": на що здатна розумна бомба-гібрид і яку загрозу несе
Погода нам допомагає
Варто сказати, що у ворога на озброєнні є чимало такого озброєння. Здебільшого його використовують для ураження цілі в радіусі від 10 до 20 кілометрів. Разом з тим очевидно, що припинення використання керованих авіаційних бомб пов'язане з погіршенням погодних умов.
Ворог відмовився від використання керованих авіаційних бомб. Це може бути пов'язано з погодними умовами... Погіршилась у нас погода. І можливо через якийсь період, якщо погода покращиться, їх можуть застосовувати,
– сказала Гуменюк.
Додамо до її слів, що такі бомби Росія використовує не лише на Півдні нашої держави, а й – Півночі та Сході. У разі покращення погоди та відновлення окупантами атак бомбами, ЗСУ варто буде зосередитись на тому, аби ліквідовувати установки, які запускають ці повітряні цілі.
Слід бути готовим до атак
- Під час цього ж включення Гуменюк зазначила, що російський повітряний тероризм нікуди не зник, хоча останнім часом масованих атак не було. За словами спікерки, цілком можливо, що ворог накопичує засоби для майбутніх ударів.
- Зокрема, не виключені хвильові атаки – себто обстріли, коли спершу українські об'єкти атакують БпЛА противника, потім ракети з неба, а потім – з моря. Вдається Росія до такої тактики, аби роззосередити нашу ППО.
- Водночас військовий аналітик, майор запасу ЗСУ та ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман констатував, що у пріоритеті у ворога зараз – завдання точкових ударів.