Так вважає політичний експерт, депутат Київської обласної ради Олександр Аронець. Про це він написав у своєму блозі на сайті Gazeta.ua.

В принципі українці вже звикли, що ними керують "професіонали". Найстрашніше навіть не те, що міністр не фахівець. Головна проблема, що з міністерства звільнили людей, які хоч щось розуміли у проблематиці, і проштовхуються на посади (чи скажемо відверто — посади продаються) досить сумнівні "персонажі", ще більш далекі від екології, ніж сам Шевченко,
— каже Аронець.

Зокрема, він стурбований тим, що на посаду голови Державного агентства з управління зоною відчуження запропонували призначити Сергія Калашника.

Згідно з офіційними даними, з 1999 по 2007 рік Калашник обіймав керівні посади в ЗАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе", а потім два роки був головою Ради директорів ТОВ "Запорізький завод кольорових сплавів". "Що робила ця людина останні п’ять років – абсолютно не зрозуміло", — додає депутат.

У той же час Аронець наголошує увагу на тому, що в регіональних ЗМІ міститься інформація щодо протиправної діяльності Калашника.

Наприклад, одне з місцевих видань міста Суми повідомляє такі факти: "Більше тридцяти мільйонів доларів заробили колишні топ-менеджери ВАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" Сергій Калашник і Микола Яншин на махінаціях з об'єктами незавершеного будівництва, що належать компанії. Постраждали не тільки співробітники ВАТ, для яких повинні були б бути побудовані квартири, але й місто, яке у результаті діяльності Калашника та Яншина недорахувався 2 гектарів землі. Цими особами на користь ТОВ "Творення" були відчужені 5 земельних ділянок із житловими будинками різного ступеня готовності, що належать НВО та "Фрунзе-Будіндустрія".

"На жаль, призначення на посади, які відкривають шлях до великих фінансових потоків, таких ось "калашників" – це вже системне явище для нашого уряду "камікадзе", — резюмує Олександр Аронець.