Найскладніший етап змагань позашляховиків – це автоперешкода. Гонщик має проїхати по двох машинах. Дахи стареньких Москвичів не витримують. Після 70 проїздів гонщиків вони почавлені. Як зізнаються учасники та глядачі, це найдраматичніший момент дійства.
Читайте також: На Львівщині відбулись змагання національної першості із гірських перегонів
Організатори ж автофестивалю наголошують, тріал позашляховиків у місті – це видовищно, але непросто.
В місті, у центрі зробити трасу для позашляховиків було нелегко, але ми проявили кмітливість, використали бетонні блоки,
– розповів організатор автофестивалю Костянтин Іщенко.
Змагання в Харкові триватимуть 3 дні. На площі Свободи виїхали позашляховики та гоночні автівки. Сергій Губанов щойно з чемпіонату в Білорусі, і вже готовий показати, що таке дріфт не на спецтрасі, а на міській площі.
Змагання позашляховиків
На змаганнях видовищно чавили машини
Авто виконували складні трюки
Трюки
Демонстрували й еволюцію машин
Дим, спалена гума та гуркіт моторів, а глядачів із кожною годиною змагань стає більше. На радість глядачів, вони на кілька хвилин змогли стали штурманами, а одеський гонщик-профі – їхнім таксистом.
Читайте також: Спорт IQ. Ралі – король автоперегонів
"Під час заходу є дрифт-таксі. Будемо катати людей, хто захоче", – зазначив професійний гонщик Сергій Губанов.
За 3 дні учасники покажуть десятки складних трюків на автомобілях, мотоциклах та квадроциклах. Поруч зі швидкістю харківські автовласники демонструють й еволюцію машини: на майдинчиках можна побачити ретровиставку та сучасні тюнінговані автівки.