Кореспондентка Анна Черненко розповіла 24 Каналу, що окупанти атакували в Харкові приватний сектор. Там дуже пошкоджено три будинки.

Дивіться також Росія розраховувала на швидке просування на Харківщині, як і в 2022 році, – Зеленський

Наслідки атаки

Кореспондентка зауважила, що довкола влучання ще понад десяток руйнувань. Внаслідок удару є п'ять поранених, серед них двоє дітей.

Люди знаходилися у своїх кімнатах приватних будинків та займалися буденними справами, коли трапився удар,
– зазначила Анна Черненко.

Яна, мешканка зруйнованого обстрілом будинку, родичка поранених, розповіла що трапилось із її рідними.

Сестра з сім'єю були в лікарні. Їм наклали шви, зараз їдуть уже додому. Коти та собаки в шоці, вони теж поранені – зараз у сусідів перебувають. Я не знаю, чи будинок підлягає відновленню, чи ні. Це вже другий приліт був. Перший у 2022 році, тоді не так було зруйновано, тому його відновили. А тепер не знаю чи вдасться,
– сказала вона.

Наслідки російського обстрілу/ Фото Анни Черненко

Вчора, 17 травня, у цьому ж районі постраждало цивільне приватне підприємство від влучань двох КАБів.

Була дуже велика пожежа, яку багато годин гасили наші рятувальники. На жаль, там жахливі цифри щодо поранених і вбитих – 31 людина постраждала, 4 загинуло. У лікарні перебуває 16 осіб, із них двоє у важкому стані. Всі люди є співробітниками підприємства, яке потрапило під удар,
– підкреслила кореспондентка.

Обстріли по Харкову стали щоденними. Окупанти застосовують кілька снарядів за один раз. За словами Анни Черненко, часто бувають і комбіновані атаки.

Вночі серію ударів завдали безпілотниками, потім ракетами й знову повторили удари безпілотниками. Ворог проводить масовані атаки,
– наголосила вона.

Що відбувається на Харківщині: основне

  • Володимир Зеленський відповів на питання про ризик наземного наступу в Харкові, підтвердивши, що вороги мають такі наміри. В інтерв'ю AFP український президент сказав, що росіяни хочуть наступати, але розуміють, що це буде дуже складно.
  • Росія розпочала наступ на Харківщині 10 травня 2024 року. Естонська розвідка заявила, що немає жодних ознак того, що росіяни планують захопити Харків. Замість цього Росія прагне створити буферну зону в Харківській області.
  • Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив, що наші військові займають позиції в Харківській області. Він наголосив, що росіяни користуються затримкою у постачанні зброї, яку партнери обіцяли нашій державі.