Кадировські бойовики у момент сутички були в стані сильного алкогольного сп'яніння. Деталі інциденту 25 червня розповіли 24 каналу власні джерела в розвідці.

Зауважте Обгорілі та закривавлені: у Херсон тіла окупантів звозять "КамАЗами"

Росіяни підстрелили п'яних кадирівців

Все почалося з того, що кадировці напилися та каталися по місту автобусом ПАЗ. За даними розвідки, потім військовики вирішили розібратися зі "своїми", з якими раніше мали конфлікт. Тому поїхали до блокпоста, на якому стоять службовці російської армії з нашивками воєнної поліції.

Як наслідок, після недовгої суперечки кадировці одразу й кинули димову шашку. У відповідь інші окупанти почали стріляти по них. Проте влучність російських солдатів залишає бажати кращого, оскільки ніхто не загинув. Однак вже відомо про кількох госпіталізованих "гостей із гір".

Схоже відбувається на Херсонщині

Станом на 17 червня було зафіксовано вже кілька конфліктів між окупантами на території Херсонщини, яку вони тимчасово утримують під своїм контролем. Переважно не можуть поділити поміж собою владу буряти й кадировці.

У Херсоні, Чорнобаївці та Новій Каховці вони влаштовують не лише бійки, а й перестрілки. Місцеві жителі підкреслюють, що така боротьба за "сфери впливу" в регіоні триває вже кілька місяців.

Росіяни там спалюють трупи своїх військових

Також на Херсонщині зафіксовані вже й інші жахливі прояви ставлення росіян до "своїх". Вони почали спалювати тіла інших росіян у Херсонській області. Наразі вже є навіть фото з цинковими домовинами, які замість Росії прибули до місцевих лісосмуг.

Вони вивозять своїх вбитих військових за місто й знищують у підготованому котловані з шинами. Це роблять лише для того, щоб казати родичам, що солдати нібито зникають безвісти. Командири підрозділів не лише беруть у цьому участь, а й займаються привласненням компенсацій, які мали надійти родичам загиблих. Щодо вищого керівництва армії, то воно просто закриває очі, щоб отримувати свій відсоток із цих афер.

Зауважте ЗСУ ліквідували підполковника спецполку імені Ахмата Кадирова Заура Дімаєва

Раніше – кадирівці видали безхатченка за українського розвідника: дивіться відео