Кива записав відеозвернення, у якому розповів про свої наміри. Політик заявив, що нібито "халатні й злочинні дії Венедіктової" призвели до "кримінального переслідування".

До теми Офіс генпрокурора та ДБР навідалися до скандального Киви: відео обшуків

Кива обіцяє "викриття"

Також Кива говорить про безлад в Офісі генпрокурора. Ба більше, обіцяє цикл викриттів.

З понеділка ми починаємо цикл викриттів, з чого живе генпрокурорка, і скільки сьогодні в Україні коштують кримінальні справи,
– заявив політик.

Обшуки у Киви

До Киви 16 листопада прийшли з обшуками співробітники Офісу генпрокурора та Державного бюро розслідувань. Наразі невідомо, у якій справі відбувались процесуальні дії.

Сам Кива влаштував ледь не істерику через обшуки. Він став кричати, мовляв, "влада хоче видворити його з держави як опозиціонера". Крім цього, він намагався переконати, що на нього "чиниться тиск".

Інші скандали з Кивою

  • Вночі 16 жовтня Кива записав відео, на якому він стріляв з автомата у повітря в парку. У такий спосіб скандальний політик "відзначив" роковини вбивства Степана Бандери.
  • У листопаді політик записав нове скандальне відео з нагоди річниці визволення Києва від нацистських загарбників. Кива додумався обстріляти портрет Бандери.
  • Також представник ОПЗЖ у декларації за 2019 рік вказав 1,2 мільйона гривень доходу від жомової ями, яку нібито використовували для відходів з виробництва цукру. Щоправда, журналісти-розслідувачі з'ясували – насправді яму не використовували за призначенням понад рік. Зрештою, Вищий антикорупційний суд конфіскував цей "дохід" Киви.