Згідно зі змінами, тепер кандидатури на голів РДА у столиці пропонуватиме на розгляд не міський голова, а прем'єр-міністр. Призначає на ці посади президент України за поданням глави уряду.

Актуально За Харковом – уся Україна: Кличко – про загрозу вторгнення Росії

Зміни стосуються Києва та Севастополя

Голова обласної, Київської та Севастопольської міської, районної у Києві та Севастополі держадміністрації призначається на посаду та звільняється з посади президентом України за поданням Кабінету Міністрів України, згідно з пропозиціями прем’єр-міністра України,
– мовиться у постанові.

Зазначимо, що до цього у Києві та Севастополі голову районної держадміністрації призначав на посаду та звільняв з посади президент. Подання кандидатур здійснював Кабінет Міністрів, а пропозиції вносили голова Київської та Севастопольської міських держадміністрацій відповідно.

Ще одне рішення Кабміну – ратифікація угоди з Британією

Також на засіданні уряд ухвалив розпорядження подати на ратифікацію Верховною Радою угоду між урядами України, Великої Британії та Північної Ірландії. Мовиться про офіційну кредитну підтримку розвитку спроможностей Військово-морських сил ЗСУ.

Читайте також Кличко одужав від коронавірусу

Напруження між Віталієм Кличком та Офісом Президента: останні новини

  • На початку січня ЗМІ повідомили, що у грудні відбулась зустріч президента Зеленського та Віталія Кличка.
  • Під час неї політики начебто обмінялись кількома проханнями. Мовилось, зокрема, про законопроєкт про столицю та майбутні президентські вибори.
  • Сам Кличко свою зустріч з президентом не підтвердив.
  • Раніше мер Києва розмовляв з главою держави у жовтні 2021 року.
  • У червні 2021 року Кличко наголосив, що Зеленському хтось неправильно доносить інформацію і що він – не ворог президента.