У лідерах в Коломойського виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко, про це бізнесмен розповів російському виданню РБК.

Це цікаво: Компанія Коломойського виграла багатомільйонний тендер на авіаперевезення президента

Окрім того, імпонує олігарху на цьому місті і гендиректор інвесткомпанії AYA Capital і заступник голови Офісу президента з економічних питань Олексій Гончарук.

Наразі крісло прем’єра – загадка. Президент України вже заявив, що на посаді прем'єра його команда бачить "гуру економіки" – незалежну, сильну людину з професійною освітою, яку поважають в Україні та на Заході.

Експерти зазначають, що наразі на Банковій лунає кілька прізвищ: Андрій Коболєв, Юрій Вітренко, Владислав Рашкован, Олександр Данилюк та інші.

Що відомо про кандидатів у прем'єри?Варто зазначити, що після появи версії про п'ятьох потенційних прем'єрів, яка прийшла в Україну зі США, з'явилася інформація про нового кандидата – заступника голови Офісу Президента Олексія Гончарука. До того ж, за словами політичних еспертів та журналістів, прем'єр-міністром може стати і керівник Офісу Президента Андрій Богдан.

хто стане премєром
Інформація про п'ятьох потенційних прем'єр-міністрів прийшла в Україну зі США