Шевченківський райсуд Києва продовжив запобіжний захід Коломойському ще на два місяці. Якщо за нього не внесуть заставу, він перебуватиме в СІЗО до 25 квітня 2024 року.

Читайте також Справа Коломойського: суд ухвалив рішення щодо досудового розслідування

Суд зменшив розмір застави Коломойського

Адвокат Коломойського Олександр Лисак повідомив, що суд зменшив розмір застави для олігарха. Тепер вона становить 2,4 мільярда гривень, а не 2,65 мільярда.

Лисак також заявив, що Коломойський не вноситиме заставу. Також адвокати просили про негайне медичне обстеження для бізнесмена.

Продовжили тримання під вартою на два місяці до 25 квітня. Заставу зменшили до 2,4 мільярда гривень. Ігор Валерійович не вноситиме заставу. Також суд виніс окреме рішення. Зазначив, щоб прокурор провів належне медичне обстеження. Поклав цей обов'язок на прокурора. Негайно,
– сказав адвокат.

Він додав, що йому важко сказати, чи прокурор почав працювати над цим, адже рішення було тільки вчора.

Перед цим запобіжний захід Коломойського переглядали 22 січня. Шевченківський районний суд Києва вирішив залишити олігарха під вартою до 2 березня 2024 року. Тоді сума застави залишилася без змін – 2,65 мільярда гривень.

Також у січні захисники Коломойського клопотали про зміну запобіжного заходу. Вони хотіли для свого підзахисного, щоб його відправили під домашній арешт. Обумовлювали це погіршенням його стану здоров'я. Цікаво, що на поруки його хотіли взяти восьмеро людей. Серед них – телеведуча Алла Мазур.

Останні новини про Коломойського