У Росії шукають протидію українським ракетам

Про це повідомив радник глави МВС Антон Геращенко з посилання на джерела у розвідці. Кораблям ВМС Росії заборонений вихід з бухти в Севастополі, поки не буде встановлена причина знищення "Москви".

Це цікаво Я скаженію, – пропагандист Соловйов влаштував істерику через спалений крейсер "Москва"

Також у повідомленні Геращенка йдеться, що російським кораблям не можна покидати бухту Севастополя, поки не буде знайдена протидія українським протикорабельним ракетам.

Як повідомляють джерела в розвідці, командування Чорноморського флоту заборонило вихід кораблів ВМС Росії з бухти в Севастополі доти, поки не буде встановлена ​​справжня причина загибелі флагмана ЧФ РФ ракетного крейсера "Москва", і не знайдені методи ефективної протидії українським протикорабельним ракетам,
– написав Геращенко у телеграмі.

Російський флот виявився замкненим

Радник Дениса Монастирського зауважив, що російський флот "виявився фактично замкненим у гавані тимчасово окупованого українського Севастополя".

За словами Геращенка, через загрозу втрати інших кораблів він не в змозі більше планувати наступальні та десантні операції в територіальних водах України.

Зауважимо, що 17 квітня у Генштабі ЗСУ заявили, що Росія, ймовірно, готується до висадки десанту з моря. У Міноборони України уточнили, що йдеться про Маріуполь.

Крейсер "Москва" потонув у Чорному морі

До теми – Соловйов ледь не плаче через крейсер Москва: дивіться відео