Це сталося під час буксирування з Чорного моря у порт. Відповідну інформацію, посилаючись на російське міністерство оборони, підтвердила вже низка прокремлівських ЗМІ.

До теми Підбитий крейсер "Москва" став найдорожчою російською технікою, яку знищили ЗСУ

"Москва" зазнала значних пошкоджень

"Через пошкодження корпусу, отримані під час пожежі від детонації боєзапасу, судно втратило стійкість. В умовах шторму корабель затонув", – пишуть російські видання.

Що сталося з російським флагманом

Інформація про пожежу на "Москві" з'явилася у мережі ввечері 13 квітня. Наступного дня у ЗСУ підтвердили, що поцілили по кораблю українськими ракетами "Нептун". В Одеській ОВА розповіли, що пошкодження ворожого судна – дуже серйозні.

Речник ОВА припустив, що разом з "Москвою" на дно могли піти й ракети, якими мали атакували Україну. Згодом в Інституті Чорноморських стратегічних досліджень підкреслили, що ліквідація "Москви" майже на 25% знизила кількість залпу ракет росіян у Чорному морі.

Як відреагували у Зеленського

Звістку про затонуле судне, до слова, вже прокоментував Андрій Єрмак. Очільник ОП підкреслив, що ворожий ракетний крейсер "пішов навіть глибше, ніж услід за російським кораблем".

Росія більше не має таких крейсерів на Чорноморському флоті: відео