Про рішення профільного комітету щодо кандидатури Верещук на вакантне місце в уряді у мережі повідомив представник Кабміну в Раді Тарас Мельничук.

Дізнайтеся більше "Міністропад": хто отримає крісла в Кабміні Шмигаля замість звільнених урядовців

Комітету рекомендує Раді призначити Верещук міністеркою

На засіданні комітету Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій прийняли рішення рекомендувати парламенту призначити Ірину Верещук на посаду віцепрем'єр-міністерки України – міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що кандидатуру Верещук на посаду очільниці цього відомства вніс у Раду і прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Попередні розмови про призначення Верещук

Текст допису Тарас Мельничука:

На засіданні комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 12 частини першої статті 85 Конституції України призначити Верещук Ірину Андріївну на посаду віцепрем'єр-міністра України – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.