Верещук зазначила, що не отримувала від Володимира Зеленського пропозицій очолити Міноборони. Натомість їй запропонували іншу посаду.

До теми Верещук заявила, що очолити Мінреінтеграції їй запропонував Зеленський

"Від президента не отримувала пропозицій, щоб очолити Міністерство оборони. Я говорила, що готова, позаяк я була, є і залишаюсь членом Комітету з національної оборони та розвідки", – розповіла Верещук.

Однак отримавши пропозицію стати міністром з питань реінтеграції окупованих територій, я ухвалила пропозицію верховного головнокомандувача. Сприйняла як наказ,
– додала вона.

Відставка Любченка

У відставку 2 листопада подав перший віцепрем'єр-міністр України – міністр економіки України Олексій Любченко. Голова фінансового комітету Верховної Ради, нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев розповів, що це сталося через негативну оцінку роботи від Дениса Шмигаля.

Читайте також Скічко хотів бути міністром екології, але Шмигаль виступив проти, – ЗМІ

"У мене дуже добрі людські стосунки з Любченком. Якщо у нас є лідер Кабінету Міністрів, прем'єр-міністр України і якщо він негативно оцінює діяльність когось з міністрів (до того ж не бачить можливості відкоригувати цю діяльність у межах простої щоденної роботи), то ми повинні ухвалити одне з двох рішень", – зазначив нардеп.

Кадрові зміни в уряді: дивіться відео

Відставки у Кабінеті Міністрів: останні новини

  • У відставку пішли віцепрем'єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, а також віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.
  • Міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський, який також подав у відставку, повідомив, що піти з посади його спонукали висновки РНБО.
  • Фракція "Слуга народу" обговорила кадрові питання 1 листопада. Голосуватимуть за звільнення міністрів 3 листопада.