Таку думку в коментарі сайту "24" висловив директор інституту стратегічних досліджень "Нова Україна" Андрій Єрмолаєв.
Експерт нагадав, що більшість високопосадових осіб і у Кабінеті міністрів, і у правоохоронних структурах призначалися в ході консультацій, погодження, підтримки саме правлячої коаліції. Відтак, за його словами, саме коаліція несе відповідальність і "за ті ситуації, які виникають зараз на міжвідомчому рівні, і за ті інформаційні хвилі, які виникають у зв’язку із критикою чи то Генпрокуратури, чи то СБУ".
Як на мене, Наливайченко досить стабільно працював на цій посаді, хоча іноді, дійсно, робив гучні заяви. Мене трішки здивував той шквал підозр і теорій змови, які раптом виникли. Це дуже нагадує "компанійщину", я не виключаю, що ця "компанійщина" пов’язана із боротьбою у президентському оточенні. Контроль саме в царині силових структур, правоохоронних органів, це сфера відповідальності і компетенції Президента,
— сказав він.
"Відповіді, мені здається, потрібно шукати у цій боротьбі за вплив на Президента і за розподіл посад. Самі відомства стають шахами у цій грі", — додав Єрмолаєв.
Як відомо, скандал з Наливайченком і корупційними схемами в ГПУ набрав таких обертів, що глава СБУ опинився під загрозою звільнення. Сьогодні, 16 червня, Наливайченко мав з'явитися на допит в Генпрокуратуру. Вранці він приїхав до головного слідчого управління Генеральної прокуратури разом із співробітниками спецпідрозділу "Альфа", проте не увійшов до будівлі.