Водночас аби витіснити російських окупантів з нашої території, необхідно більше зброї. Про це заявив очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

Цікаво Продовжуємо наступальні дії, – генерал Сирський відвідав передову на Бахмутському напрямку

Україна має мінімум зброї для контрнаступу

Буданов зауважив, що багато мирних жителів досі перебувають під російською окупацією, тому не можна втрачати час.

У нас вже є необхідний мінімум озброєнь. Можу лише сказати, що це незабаром розпочнеться,
– зазначив голова ГУР.

За його словами, для того, щоб звільнити українські території від окупантів, необхідно більше зброї. Зокрема, мовиться про сучасні винищувачі.

"Ми повинні вибити Росію з нашої території. Ми повинні використати всі наші сили та засоби для досягнення цієї мети. Нам потрібні великі запаси зброї та боєприпасів для успішного продовження операції", – підсумував Буданов.

Варто прочитати Росія видозміниться, – Буданов сказав, чи можливо дочекатися капітуляції Кремля

Окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ: коротко

  • Росіяни бояться контрнаступу Збройних Сил України, тому вже почали зводити фортифікаційні споруди навіть у Криму. Представник ГУР Міноборони Андрій Юсов нещодавно заявив, що окупанти готують ешелоновану оборону на півночі півострова. Це може свідчити про те, що вони можуть відступити туди з тимчасово окупованих територій материкової України.
  • Окрім цього, Росія намагається організувати поїздки дітей з різних країн світу до окупованого Криму. Про це повідомив депутат литовського Сейму Лаурінас Кащюнас. За його словами, загарбники у такий цинічний спосіб хочуть захиститися від ЗСУ.
  • Також російські військові доволі сильно укріплюються на тимчасово окупованій частині Херсонщини. Заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський заявив, що росіяни мали достатньо часу, аби встигнути підготувати кілька ліній оборони.