Контрнаступ "зради"

Це не гіпотеза. Я дивлюся на зріз інформаційного поля. 10 липня міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю The Times заявив, що президент Володимир Зеленський наказав звільнити південне узбережжя. У цей момент почала акцентовано розкручуватися теза, що Україна звільнятиме Херсон.

Зверніть увагу окупанти примудрилися створити на Донбасі новий вид українських націоналістів

Паралельно розвивався сюжет "невідомо, куди дівається західна зброя, до фронту доходить 30%!". У просуванні якого радісно брали участь ті самі добрі люди. Але це вже був чистий російський наратив, який патріотично проштовхували на ґрунті ненависті до військово-політичного керівництва.

Нездорова конспірологія

Після раптового руху в Харківській області добрі люди дещо розгубилися. Бо раніше вони прямо звинувачували владу в тому, що росіяни перекинули війська зі сходу на південь. А воно он як вийшло. І що тепер робити?

Більше того, рух значною мірою був забезпечений саме "загубленою" зброєю. Що ніби натякає – не всі задуми командування мають бути публічними.

Але буквально за кілька днів натхненники добрих людей зібралися з думками та народили нову задачу: військові готували наступ у Харківській області таємно (!!!) від політичного керівництва. Таємно накопичували резерви, таємно сконцентрували кілька бригад, плюс ГУР, ССО, плюс поліція, гвардія... І все таємно! Щоб у Києві ніхто не здогадався і не завадив!

Про головне Хто насправді ховається за маскою "хороших русскіх"

Категоричне небажання визнавати, що військово-політичне керівництво України може успішно розігрувати складні комбінації, організовувати операції прикриття тощо – це зрозуміло. Дико, але зрозуміло. У цьому є певна людожерська логіка.

Апаратним методом фіксується чітка залежність: критичні тези чергуються з російськими. Нема розрізнення. Я не беруся судити – це через те, що не догледіли у стані афекту або свідомо, але це повторюється регулярно. Треба якось ретельніше.

Варте уваги – що кажуть у США про шанси України перемогти у війні: дивіться відео