Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. На Бахмутському напрямку Збройні Сили України як обороняють, так і йдуть в контрнаступ.

Читайте також "Просування на понад кілометр": ЗСУ мають успіх у наступі біля Кліщіївки під Бахмутом

"Наші війська продовжують наступальні дії на півдні та півночі міста Бахмут. Закріплюються на досягнутих рубежах, а в районі Кліщіївки йдуть важкі бої", – зазначив Олег Жданов.

Російські пропагандисти почали писати, що російські війська вже покинули Кліщіївку. Ймовірніше, що на нас чекають хороші новини. Треба дочекатися офіційної заяви від Генштабу.

Олег Жданов розповів про складність на Бахмутському напрямку: дивіться відео

На Авдіївському напрямку гаряче

Зі слів Жданова, наші ЗСУ продовжують стримувати наступ російських військ в районі Авдіївки. У ворога все менше мотивації воювати. Росіяни або здаються в полон, або тікають.

Наші війська йдуть в контрнаступ та беруть російських військових в полон. За минулу добу вони наловили чимало окупантів. Так що фонд поповнюється, буде на що міняти наших хлопців із полону,
– прокоментував Олег Жданов.

Попри те, ворог не припиняє тиснути на позиції на сході від Авдіївки та продовжувати бої в Первомайському та Невельському на Авдіївському напрямку.

Успіхи контрнаступу ЗСУ: останні новини

  • Командир роти 92 ОМБр Юрій Федоренко повідомив, що на Бахмутському напрямку українські бійці вибили росіян з низки важливих позицій та зайняли їх. ЗСУ щоденно просуваються вперед.
  • Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський зауважив, що контрнаступ українських військових йде за планом. Генерал впевнений, що ЗСУ зможуть деокупувати Бахмут.
  • Станом на 6 липня на Бахмутському напрямку ЗСУ відбивають атаки ворога на південь від Берхівки та Богданівки у Донецькій області.