Декілька днів тому Королевська та Солод "засвітилися" у Дубаї. ЗМІ повідомляли, що ще восени подружжя придбало нерухомість.

Її оцінюють у понад 10 мільйонів доларів. Також у Дубаї перебуває син Королевської.

Зверніть увагу Королевська 16 років приховувала будинок під Москвою, – "Схеми"

Інформацію про те, що Королевська та Солод, які входили до колишньої фракції ОПЗЖ, написали заяви на складання мандатів народних депутатів підтвердив Суспільному колишній співголова партії та фракції ОПЗЖ Юрій Бойко. Також заяву на складання мандату написав депутат Олег Волошин.

Чим "прославилося" одіозне подружжя

  • Королевська та Солод упродовж останніх років будували політичну кар'єру як представники ОПЗЖ. Її діяльність суд заборонив ще влітку 2022 року.
  • Королевська неодноразово опинялася в епіцентрі скандалу. Зокрема, її внесли у базу "Миротворця" за зв'язки з ФСБ та організацію диверсійних заходів на території України.
  • Одіозна політикиня вимагала повернути в школи російську мову. Свою проросійську позицію нардепка пояснювала абсурдною заявою, що "усі і так говорять в Україні російською". Не обійшлася Королевська й без прокремлівських фейків.
  • Під час запровадження воєнного стану в Україні Королевська активно прогулювала засідання Ради, а тоді просто втекла. Українцям вона запам'яталася також своєю абсурдною заявою про "кішачі магазини".
  • Солод до свого "туру" у Дубай також активно "вкидав" проросійські заяви в інформаційний простір. Зокрема, "підспівував" дружині у питанні мови.

Зеленський підписав закон про заборону проросійських партій

Володимир Зеленський ще навесні 2022 року підписав закон про заборону проросійських партій. Відповідний документ підтримали 300 народних обранців.

Мовиться про заборону політичних сил, які виправдовували або заперечували збройну агресію Росії проти України. Зокрема:

  • говорили про війну Росії проти України як внутрішній чи громадянський конфлікт;
  • заперечували тимчасову окупацію частини території України;
  • виправдовували російських військових, інші незаконні збройні формування.