Про це 24 Каналу розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, зауваживши, що Північна Корея також зацікавлена у візиті Путіна.

До теми Переговори Путіна і Кім Чен Ина уже відбулись у Пхеньяні: заяви та домовленості диктаторів

Чого хоче КНДР

Як наголосив Коваленко, безперечно, КНДР потрібні ядерні та ракетні технології. Вони хочуть отримати від Росії те, чого поки що не мають.

Північна Корея змогла в умовах санкцій виробляти власну бойову броньовану техніку. Зрозуміло, що багато технологій там ще з минулого століття. І їм потрібно щось з цим робити.

Вони залежать від багатьох технологій минулого. І їм потрібно все це якось оновлювати. Саме для цього їм і потрібна Росія,
– сказав Коваленко.

Найцікавіше, що Китай на це не піде. Якщо Захід запідозрить, що Пекін надаватиме військову допомогу КНДР, то одразу підуть санкції. Може здаватися, що це не страшно для Китаю. Але насправді вони дійсно цього побоюються.

Економіка Китаю дуже залежна від санкційної політики Заходу. Якщо будуть обмеження щодо експортних можливостей китайської економіки і переорієнтація на Індію – Китаю це не потрібно. Тому вони будуть вести себе обережно. Вони так себе й поводять щодо КНДР. А от Росія йде ва-банк. Їй нема що втрачати, тому вона може на це піти,
– пояснив Коваленко.

Візит Путіна до КНДР: коротко

  • 19 червня Путін підписав договір про "всеосяжне стратегічне партнерство" з Кім Чен Ином. Наразі відомо, що цей документ передбачає "надання допомоги при агресії проти одного з учасників".
  • За даними ЗМІ, КНДР пообіцяла Росії повну підтримку у війні проти України. Там заявили про посилення співпраці.
  • У Центрі протидії дезінформації РНБО наголосили, що Путін шукає будь-які можливості і далі вести війни. Всі його заяви про "мир" – брехня. Про це свідчить його візит до КНДР.