Однак, найімовірніше, наші військові поки не робитимуть цього. Про це 24 каналу розповів військовий експерт, журналіст, головний редактор Defence Express Олег Катков.

До теми По Кримському мосту і палацу путіна: куди та чому ЗСУ зможуть бити з HIMARS

Куди вигідніше вдаряти

Катков пояснив, чому Україна поки не атакуватиме кримський міст. За його словами, зараз нам вигідніше вдаряти по аеродромах російських окупантів, їхніх базах та тилових базах забезпечення стратегічного рівня, які розміщені на відстані не 90 кілометрів від лінії фронту, а 200 – 250 кілометрів.

Олег Катков

Військовий експерт та журналіст

Коли говорять про кримський міст, мовляв, треба бити по ньому, то це не так. Є значно кращі, важливіші й легші цілі, аніж цей міст.

Як він зазначив, аби перекрити транспортну історію до окупованого Криму, об'єктивно – легше знищити залізничні вузли. Водночас додав, що для початку треба знищити такі ж мости й через окупований півострів.

окупанти зосередили там потужні сили

Катков також зауважив ще один важливий аспект. Зокрема, як він наголосив, поки росія вважає, що Україна збирається атакувати кримський міст, тобто він для нас – ціль №1, то доти держава-агресорка продовжуватиме зосереджувати там доволі потужні сили.

Читайте також Звільнення Херсону чи знищення кримського мосту підірве підтримку путіна, – Піонтковський

Як підкреслив військовий експерт, лише публічно росія задекларувала, що там є декілька дивізіонів зенітно-ракетних комплексів С-400. Крім того, також відомо про нібито батальйон спецназу, який особисто охороняє міст і в день, і вночі.

"Тому нехай окупанти краще тримають всі ці цілі (С-400) в глибокому тилу, ніж вони будуть ближче до передової", – зазначив Катков.

Повний стрім з Олегом Катковим на 24 каналі: дивіться відео


росіяни бояться атаки на кримський міст: останнє

  • Наші Збройні Сили продовжують отримувати від міжнародних партнерів усе більше зброї. Особливі надії українці покладають на далекобійні снаряди. Зокрема, сподіваємось, що з їхньою допомогою можна буде знищити кримський міст.
  • Нещодавно потужний колаж з цією спорудою у своєму телеграмі опублікував секретар РНБО Олексій Данілов. На ньому можна побачити цю мрію – знищений кримський міст. Крім того, у твітері Данілов зазначив, що кримський міст, як й інші об'єкти військової інфраструктури вразять, коли буде необхідність, спроможність і завдання.
  • У пресслужбі Військово-Морських сил Збройних Сил України повідомили, що росія продовжує зосереджувати зусилля на охороні й обороні окупованого Криму з морського напрямку. Повідомляється про проведення з боку росіян заходів бойової підготовки в районі Керченської протоки щодо охорони та оборони кримського мосту.