Весь світ очікує контрнаступу ЗСУ. Прогнозують, що він буде стрімким та завдасть російським окупантам колосальних втрат. Щоб нагадати тимчасово окупованому Криму про наближення контрнаступу, ЗСУ зняли потужне відео. Його поширюють у мережі, інформує 24 Канал.

Зверніть увагу Потужний вибух прогримів під окупованим Мелітополем: піднімається стовп диму

Крим побачив звернення воїнів ЗСУ

Російські окупанти волають через те, що "зламали" низку кабельних операторів. Повідомили: триває відключення сигналу.

Воїни ЗСУ нагадали, що попередження про контрнаступ не буде. Плани люблять тишу.

Захисники нагадали Криму про контрнаступ: дивіться відео з мережі

Воїни ЗСУ нагадали Криму, що час повертатися додому: дивіться відео з мережі

"Бавовна" все частіше навідує Крим

Україна неодмінно поверне тимчасово окупований Крим. Разом з українським прапором на півострів повернеться справедливість та безпека для місцевого населення.

У передчутті контрнаступу Крим регулярно навідує "бавовна". У ніч на 4 червня тимчасово окупований Крим почув вибухи. "Бавовна" прилетіла на аеродром у Джанкої.

Паніка російських окупантів лише посилилася. Ворог чудово розуміє, що у нього немає жодних шансів на тимчасово окупованих територіях України.

Що говорять про звільнення Криму в медіа

Нещодавно міністр оборони Великої Британії Бен Воллес оцінив, коли Збройні Сили зможуть повернути півострів до складу України. За його словами, це може статися вже у 2023 році.

До цього голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі говорив, що Україна зможе звільнити всі свої території, включно з Кримом. Попри це, він наголосив, що це не вийде зробити найближчим часом.

Раніше Президент України Володимир Зеленський прийняв рішення про створення ради з питань деокупації Криму. Таким чином він вчергове підтвердив, що Україна обов'язково звільнить півострів та всі окуповані росіянами території.

Також перший голова Меджлісу кримських татар Мустафа Джемілєв наголосив, що повернення Криму до складу України можливе тільки військовим способом. За його словами, кримські татари чекають на те, коли ЗСУ прийдуть звільняти півострів.