Про це повідомив речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук. Наразі деталі знищення ворожого вертольота невідомі, передає 24 Канал.

Цікаво У НАТО вважають, що більшість російських танків в останні місяці Україна знищила дронами

Мінус російський Ка-27 у Криму. Щось шукав. Знайшов,
– написав Плетенчук.

Зауважимо, що вертоліт типу Ка-27 – це радянський корабельний багатофункціональний вертоліт. Він призначений для вирішення завдань протичовнової оборони флоту з базуванням на кораблях різного класу.

Як пишуть відкриті джерела, радянський вертоліт Ка-27 може виявляти підводні човни та надводні цілі, передавати дані про них на корабельні й берегові пункти, а також атакувати їх із застосуванням бортових засобів ураження.

У Росії горів ракетний корабель "Сєрпухов": що відомо

  • 7 квітня у Калінінградській області сталася пожежа на ракетному кораблі "Сєрпухов". Внаслідок займання судно має значні ушкодження. Джерела 24 Каналу у спецслужбах повідомили, що за пожежею на кораблі "Сєрпухов" стоїть Головне управління розвідки.
  • Як згодом повідомили у розвідці, через пожежу всередині ракетного корабля повністю знищені його засоби зв'язку та автоматизації. Відновлення боєздатності "Сєрпухова" потребуватиме тривалого часу.
  • Зауважимо, що "Сєрпухов" – це малий ракетний корабель проєкту 21631 "Буян-М". До кінця 2016 року був у складі Чорноморського флоту, а з 2017 року перейшов у Балтійський флот. Корабель, названий на честь міста Серпухов, був офіційно спущений на воду 3 квітня 2015 року.
  • Відомо, що корабель горів у місті Балтійськ Калінінградської області. Це місто розташоване за понад 400 кілометрів від кордону з Україною.
  • Речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук пояснив, що корабель "Сєрпухов" має складний механізм роботи, і якщо один з них виходить з ладу, то інші системи неможливо використовувати у повному обсязі. Він додав, що ворожий ракетний корабель надовго вийшов з ладу, адже окупантам буде складно його відновити.