Відпустка у Карабаху для "миротворців" завершилася
Почнемо із цифр. Так званий "російський миротворчий контингент" формувався на базі 15 окремої мотострілецької бригади 2 Центрального військового округу (відомої своїми злочинами у Броварському районі Київської області) та становив штатно 1960 осіб.
Читайте також НАТО показало свою потужність в Ізраїлі: що тепер робити Україні
Ці підрозділи не мають на озброєнні важкої техніки типу ОБТ, натомість мають повну штатну комплектацію з ББМ, переважно БТР-82А – 90 одиниць. Крім ББМ, підрозділи повністю укомплектовані автомобільною та спеціальною технікою, близько 400 одиниць.
Тобто в питаннях комплектацією технікою механізованої компоненти тут більш ніж достатньо, що вкрай рідко для підрозділу російських окупантів у зоні бойових дій в Україні.
Також підрозділи "РМК" були сформовані з кадрових військових, що значно відрізняє їх від складу більшості російських формувань, які зараз формуються з кого-небудь, але є нюанс. У кадровиків немає досвіду бойових дій, який є в кого-небудь. Загалом, для двох тисяч щасливчиків з "РМК", перебування в Нагірному Карабаху було відпусткою, а тепер їх із гранично високою ймовірністю закинуть у пекло.
Звичайно, 2 тисячі тіл не зіграють особливої погоди у зоні бойових дій, але в тій зоні, де вони з'являться, певний тиск все ж таки підвищиться. З урахуванням того, де оперує 15 ОМСБр, це може бути район Авдіївки, або Лиманський напрямок. Хоча, з урахуванням зростання важливості для ворожого командування наступу на Часів Яр, не виключена поява цих тіл і у тій локації.