Варіант співпраці з Північною Кореєю не задовольнить запити кремля у зброї. Про це 24 каналу розповів військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник запасу ЗСУ Роман Світан.

Зверніть увагу Це макака з гранатою, – експерт повідомив, що НАТО ніколи не відкидали варіанту нападу росії

Експерт зазначив, що першим "дзвіночком" того, що у росіян не вистачає снарядів і у них почнеться через певний час снарядний голод – стало відвантаження у білорусі перших ешелонів зі снарядами для росії.

Якщо одна країна просить в іншої країни снаряди, значить вона прогнозує снарядний голод. Причому, він пов'язаний не тільки з використанням тієї кількості снарядів, які є на зберіганні, але і з можливістю їх виробництва. Отже, російська федерація точно розуміє, що зробити таку кількість снарядів просто не може,
– пояснив фахівець.

За його словами, російська економіка загалом й російська військова промисловість зокрема зараз на спаді, також "дуже добре тиснуть" санкції.

"Тому доводиться метатися серед своїх сателітів, на кшталт білорусі та якихось партнерів, до прикладу – Північної Кореї. Але КНДР також не зможе передати росії потрібну кількість снарядів, оскільки не можна порівняти північнокорейське виробництво та російське – все у рази менше", – розповів Світан.

Читайте також Росія може купити в КНДР "мільйони" снарядів, але підтверджень постачання немає, – Білий дім

На його думку, північнокорейський варіант, ймовірно, є одним з альтернативних механізмів постачання китайських боєприпасів росії.

"Однак все зараз тримається під потужним контролем і я не думаю, що китайці пішли б на це. Це швидко припинять", – резюмував експерт.

Співпраця росії з КНДР та Іраном: що відомо

Вас також може зацікавити – стратегічна ініціатива вже у руках ЗСУ: дивіться відео