За словами депутатки Мелітопольської міськради Ірини Славової, чия донька була в групі дітей, пасажири прибули до "Борисполя" за 2,5 години до вильоту. Однак сталася затримка на реєстрації.

Дивіться також Аеропорт "Київ" з нового ракурсу: шлях пасажира відтворили польотом дрону – динамічне відео

Діти з двома дорослими супроводжуючими довго чекали, оскільки на стійці оформляли чималу кількість вильотів до Європи.

Летіли на міжнародні навчання

Борт Ryanair залишив пасажирів у Борисполі та вилетів до Кракова
Літак вилетів без пасажирів через затримку з реєстрацією / Фото Ірини Славової

  • Жінка стверджує, що літак Ryanair вилетів з "Борисполя" без 10 дітей, двох дорослих із ними, а також пасажира з Польщі.
  • Після реєстрації на рейс група побігла до паспортного контролю, де співробітники аеропорту допомогли впоратися швидше.
  • Перші учасники побігли попередити про затримку, однак працівники "Борисполя" поговорили з кимось рацією та заспокоювали, що все буде нормально.
  • Пасажири прийшли до гейту за 17 хвилин до вильоту літака, однак трап вже опустили, а двері було зачинено. Ще через 20 хвилин дітям повідомили, що рейс вже вилетів.

Діти з різних міст України планували цю поїздку заздалегідь, за день до вильоту всі були в гарному настрої, планували своє міжнародне навчання і знайомство з молоддю Польщі та Німеччини. Як можна було залишити групу дітей, в тому числі й неповнолітніх? Чому не шукали та не звали 12 осіб?
– обурилася Славова.

Дорослі 4 години намагалися з'ясувати, чому стався інцидент, однак врегулювати проблему не вдалося. Після дзвінків до посольства, консулів та авіакомпаній дітей відправили до Кракова автобусом.

Розбиратися з Ryanair доведеться батькам потерпілих.

Ще один гучний інцидент У "Борисполі" майже на 10 годин затримали рейс до Анталії

Пасажирів уже не вперше забувають у "Борисполі"

Нещодавно авіакомпанія МАУ відправляла літак до Туреччини, однак у "Борисполі" забула кількох своїх пасажирів. За 15 хвилин до старту рейсу черга на стійці реєстрації була ще неосяжно великою – лишалось приблизно 50 людей. А коли вони рушили до гейту, той уже був закритим.

Цікаво, що перед цим представники перевізника запевняли людей, що без них ніхто рушати не буде.