Крім цього, його дружина також достатньо добре заробляє. Про це політик розповів в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу.

До теми Дружина Притули почала розмовляти українською: шоумен пояснив чому

Катерина Притула (дівоче прізвище – Сопельник) працює продюсером у проєкті "Нового каналу". Політик зауважив, що фінансову тему подружжя обговорювало неодноразово.

Кандидат в мери Києва від "Голосу" наголосив, що нелегко ухвалювати рішення, коли дружина, наприклад, питає, чи зможуть вони літати десь за кордон.

Я кажу їй: "Це буде вкрай важко. Адже якщо я з тобою полечу у Відень на каву, а в Києві десь прорве теплотрасу, мені доведеться першим же рейсом повертатися",
– розповів він.

Саме тому політик запропонував коханій, аби вони наразі пошукали цікаві місця для відпочинку в Україні.

Притула пригадав, що приблизно 4 – 5 років тому його запитували, чому не йде у політику. Тоді він пояснював, що ще немає таких статків, аби гарантувати собі, що не "спокуситься на щось". Натомість зараз відчув, що готовий до політичної кар'єри.

Варте уваги Про підкорення Києва та війну з забудовниками: ексклюзивне інтерв'ю з Притулою

Притула – кандидат в мери Києва: що варто знати

  • 11 серпня Сергій Притула оголосив, що балотується в міські голови Києва. Він запевнив, що у його команді не буде фотографів, кумів, інститутських друзів чи учасників шоу "Вар'яти".
  • Перший тур виборів мера Києва пройде 25 жовтня. За даними опитування "Рейтинг", у липні лідирував чинний мер Києва Віталій Кличко, Сергій Притула – на другому місці.

Повне інтерв'ю 24 каналу з Сергієм Притулою: дивіться відео