Голосування відбулося сьогодні, 21 січня. За Павла Вовка було віддано 39 голосів. Про це повідомляє "Суд Інфо".

Знайте більше: Про суддю Вовка, заради якого змінюють закони, і фабрику рішень на користь корупціонерів

Окрім того, під час засідання судді підвели підсумки здійснення судочинства Окружним адмінсудом у 2019 році.

У чому звинувачували Павла Вовка?

26 липня 2019 року НАБУ спільно з ГПУ провело обшуки в Окружному адмінсуді Києва. За даними слідства, Вовк та інші судді ОАСК організували винесення свідомо неправосудних рішень і втрутились у діяльність судових органів, аби створити штучні перешкоди в роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

НАБУ оприлюднило так звані "плівки Вовка", які продемонстрували, як чиниться правосуддя у суді під керівництвом Вовка. На аудіозаписах судді обговорюють подання позовів до Окружного адмінсуду задля зупинення повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, пошук осіб, від імені яких будуть подаватись позови. Також у розмовах мовиться про зміну складу ВККС і введення до складу комісії лояльних осіб. Розмови також стосуються кваліфікаційного оцінювання, на яке кілька разів не з'являлись судді ОАСК, та можливість уникнути оцінювання нібито через хворобу.

До теми: Як влада протидіяла арешту скандального судді Вовка

Генпрокуратура подала до Вищої ради правосуддя клопотання про тимчасове відсторонення Вовка, Погрібніченка і Шепітка від правосуддя. Але ВРП відмовила.

У листопаді 2019 року Генпрокуратура, за рішенням Шевченківського суду, зупинила розслідування справи проти Вовка. Прокурорка ГПУ Юлія Малашич заявила, що наприкінці жовтня група прокурорів у справі так званих "плівок Вовка" подала клопотання про продовження терміну попереднього слідства, однак судді не змогли вчасно його розглянути.