Під час свого виступу Лавров лаяв Захід, вигадував міфи про ТЦК і цинічно обіцяв жити в мирі з Україною. Але тільки після "денацифікації".

Дивіться також Театральна постановка з його боку, – Зеленський пригадав, як до війни спілкувався з Путіним

Що говорив Лавров на засіданні Радбезу ООН

Він вигадав, що ТЦК виловлює людей у храмах, а Україна має "перестати воювати за західні геополітичні цінності". Таким чином путінський рупор натякнув, що західні цінності начебто чужі Україні. Коли ж росіяни збагнуть, що цивілізований світ не хоче з ними "дружити" і що їхні "цінності" потрібні тільки їм?

Росія "ніколи не відмовлялася від перемовин", натхненно брехав Лавров. Водночас Росії не підходить формула миру Зеленського, бо "треба усунути причини трагічної для України ситуації". Тут варто було би дати йому дзеркало. Міністр держави-окупанта нарікав, що Захід віддає перевагу саме ідеям Києва, а не Москви, і всіляко намагався очорнити те, що пропонує Україна.

Іще Лавров пробував переконати світ, що Захід допомагає Україні не просто так. От, наприклад, "структури Сороса отримали чорноземні ґрунти для захоронення відходів". Для росіян типово всюди бачити руку Сороса і вигадувати якісь дикі пояснення чужих рішень.

Дивіться також Обстріл Донецька з "українського боку": військовий оглядач пояснив, що в цій історії не так

Лавров нив про Бєлґород і грозився завершити війну перемогою Росії

Мовляв, Україна "методично і безжально завдає ударів по суто цивільних об'єктах". За приклади навів атаку по житлових кварталах Бєлгорода 30 грудня та по ринку і магазинах Донецька.

Попри це, Лавров говорить, що росіяни житимуть з українцями як "брати і добрі сусіди". Але коли реалізують цілі "СВО".

Після виступу Лаврова російські пропагандисти поскаржилися в своїх ЗМІ, що Захід їх не чує, а журналістам вони не цікаві. Як сумно!

Ми ніколи не будемо братами

  • Часом із заяв російських очільників, якщо відкинути всю пропаганду, стає зрозумілим справжнє обличчя росіян. Це звірі, які несуть зло всюди, куди б вони не прийшли. Дмітрій Мєдвєдєв говорить, що Україна завжди становитиме загрозу Росії і Росія все одно колись спробує захопити всю територію України – не зараз, так за 10 чи 50 років.
  • Багато українців в окупації, вони стали заручниками терориста Путіна. З них знущаються, буквально змушують співати дурну пісню "Я рускій" на камеру. Весь світ розуміє: там, де Росія, там жах і кров.
  • Кирило Буданов, вітаючи українців з Днем Соборності, сказав, що ми готові щодня нагадувати ворогам про "гарячу українську гостинність" для будь-яких непроханих гостей. А на Заході вважають, що ГУР ефективніше, ніж російські спецслужби.