Влад Яма розповів, як робив пропозицію зневіреній дружині після 7 років стосунків

3997 Читать новость на русском
Влад Яма розповів, як робив пропозицію зневіреній дружині після 7 років стосунків

Член журі шоу "Танці з зірками" та відомий український танцівник і хореограф Влад Яма поділився кумедною історією, як робив пропозицію "руки і серця" в Новий рік та як вона засумнівалась після довгого терміну стосунків.

Владі Ямі вдалося багато років приховувати свої серйозні відносини з його коханою. І тільки у 2016 році Влад Яма вирішив представити свою дружину публіці. Також він почав ділитися деякими подробицями особистого життя.

У виданні Tochka.net Влад Яма розповів про те, як зробив пропозицію своїй дружині Ліліанні:

"Все було дуже романтично. Після семи років стосунків, коли вона вже втратила надію, я зробив це дуже оригінально – в Новий рік, як всі чоловіки. Ми були вдома удвох, я потайки від неї купив обручку і ми самі придумали, що це буде "радянський" Новий рік – ми самі зробили олів'є, купили ковбаски, сир, мандарини, радянське шампанське, все, як годиться", – розпочав розмову Яма.

Він додав, що вирішив зробити подарунок і собі, вставши на коліну перед коханою в його улюблену пору дня.

Я встав на коліно, коли на годиннику було 12.12 (це моя улюблена цифра, нічого не можу з собою вдіяти, вийшло, що це був подарунок і мені, в тому числі). І в цей момент, так виявилося, що у неї в роті був шматок дрогобицької ковбаси, тому вона прожувала, сказала "Я подумаю" і тут же погодилася. І я її розумію, сім років минуло,
– зізнався український танцівник.

Хоч у Влада Ями та його дружини є син, однак він його ще не поспішає показувати публіці. Як зазначив Влад, прийде час, його син підросте і можливо тоді він покаже маленьку людину, котра кардинально змінила його життя:

"Таких днів багато. Най-найголовніший, напевно, це день, в який народився мій син, – це найбільша зміна", – підсумував зворушливий Влад.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук