Колаборантів не випускають з міста

Щоправда, евакуйовують окупанти не всіх. Лише тих, кого попередньо внесли у список. Таку інформацію журналістам 24 каналу повідомили джерела у спецслужбах.

До теми Лисичанськ поки не під контролем ЗСУ, але ми там працюємо, – Гайдай

Місцевих колаборантів у цих списках немає. Їх не те, що в Росію не беруть, а навіть не випускають з міста. То ж зрадникам залишається чекати на Збройні Сили України й українське правосуддя.

Зауважимо, що окупанти біжать з Лисичанська, адже ЗСУ вже дуже близько до міста. Невдовзі населений пункт знову може стати українським.

Де розташований Лисичанськ / Карта

Читайте також Окупанти розгублені, а на нас чекають приємні "сюрпризи", – Мусієнко про ситуацію на Луганщині

Раніше ЗСУ відійшли з Лисичанська

  • 3 липня Генеральний штаб наказав нашим військовим відійти з Лисичанська у Луганській області, щоб зайняти вигідніші позиції.
  • Зауважимо, що перед тим у Лисичанську тривали потужні бої, однак військове командування схвалило рішення зберегти життя захисників. Адже в іншому разі вони б опинилися в оточенні.
  • Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай казав, що вийти з Лисичанська вдалося з повним збереженням особового складу нашого війська. Самі окупанти втратили у боях величезну кількість військових і техніки, адже стягували туди підкріплення. Західні експерти казали, що це була невиправдана жертва.
  • 10 вересня Гайдай заявив, що ЗСУ – на околицях Лисичанська. Він не надав жодних подробиць, лише уточнив, що тепер буде багато роботи з відновлення міста. Водночас голова Офісу Президента Андрій Єрмак заінтригував українців повідомленням у своєму телеграмі. Він опублікував емоджі лисиці.

Дивіться до теми – в окупованому Лисичанську трапилася гуманітарна катастрофа: відео