Таку думку 24 каналу висловив керівник Центру військово-правових досліджень, військовий експерт Олександр Мусієнко. Раніше він розповів про те, що росіянам наказали стояти до останнього на Херсонщині.

Цікаво Політична поразка Росії після звільнення Лиману: політтехнолог пояснив, що це означає

В окупантів не вистачає сил

Мусієнко зазначив, що Інститут вивчення війни дає інформацію і висновки про те, що Путін жертвує Східним напрямком, і у пріоритеті зараз Херсонський і Запорізький напрямки. Однак насправді російських сил на тимчасово окупованих територіях України не вистачає для того, щоб в однаковій мірі тримати удар по всіх напрямках.

Їм просто не вистачає нині сил, тому вони їх перекидають. Для нас це відкриває можливості для перехоплення ще більшої ініціативи,
– зауважив військовий експерт.

Мусієнко про ситуацію на Луганщині: дивіться відео

Ворог розгублений

Керівник Центру військово-правових досліджень продовжив, що ворог розгублений. Він не розуміє, де зараз може отримати удар. Ситуація така, що наступ ЗСУ може піти за кількома сценаріями. Тому росіяни вимушені гадати, де буде черговий прорив, перекидати туди війська, оголювати фланги, підставлятись під удар.

"Поки в них немає "живого щита" мобілізованих зомбі, якими вони намагатимуться виправити ситуацію, перед нами відкриваються ще більші перспективи. Думаю, що в майбутньому можна очікувати приємних для нас "сюрпризів", – підсумував він.

Ситуація на фронті: останні новини

  • Заступник голови Херсонської ОВА Юрій Соболевський повідомив, що в нас є гарні новини в Бериславському районі. За його словами, ми поки не називаємо всі, бо необхідно зберігати інформаційну тишу й коментуємо все лише після оперативного командування "Південь".
  • Володимир Зеленський у зверненні підтвердив звільнення Архангельського і Миролюбівки. Президент подякував нашим бригадам, які брали участь у звільненні населених пунктів.
  • Наші військові підняли український прапор біля Хрещенівки. Попередньо відомо, що Збройні Сили України підійшли до нового населеного пункту на Херсонщині.