Офіцер ЗСУ Тарас Березовець наголосив 24 Каналу, що важливо користуватись виключно офіційними джерелами. Натепер інформацію підтвердили і президент, і Генштаб.

До вашої уваги Росіяни контрнаступають на Півдні й під Бахмутом: як за тиждень змінилась карта фронту

"Важливо розуміти, що для противника ця операція стала повною несподіванкою, тому що операція з десантування надзвичайно складна", – зазначив Березовець.

Десантна операція на Херсонщині – найкраща

Операція українських військових на лівобережжі Херсонщини наразі найкраща з-поміж усіх за час повномасштабної війни. Зокрема, через величезну кількість підрозділів і переправленої техніки.

Натепер росіяни опинились у небезпечному становищі, оскільки прорив відбувся в найменш підготовленому для їхньої оборони місці.

Березовець про успіхи ЗСУ на лівобережжі Херсонщини: дивіться відео 24 Каналу

До слова, ворог за весь час війни не провів жодної успішної десантної операції. Навіть розпіарений гостомельський десант закінчився для росіян повним фіаско, коли три хвилі окупантів були повністю знищені й захоплені в полон.

Ситуація на лівобережжі Херсонщини: останні новини

  • Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк повідомила, що на лівобережжі Херсонщини українські військові посунули ворога на 3 – 8 кілометрів залежно від специфіки географії. Однак росіяни досі обстрілюють правий берег з артилерії.
  • Речник Херсонської ОВА Олександр Толоконніков зазначив, що окупанти готуються до втечі з лівобережжя Херсонщини. Про це свідчить, зокрема, активізація мародерства.
  • Ситуацію на лівобережжі Херсонщини проаналізували також в Інституті вивчення війни. Там вважають, що українські військові змушують окупантів відступати.