За інформацією ДСНС, 22 лютого о 12:34 у місті Щастя внаслідок обстрілу бойовиками – снаряд влучив у трансформатор на території ТЕС. Після цього він загорівся, розлилось мастило, а вогонь перекинувся на сусідній трансформатор.

До теми Луганську ТЕС зупинили через пошкодження лінії електропередач: відео пожежі

Зазначається, що на гасіння пожежі трансформаторів відправили 12 одиниць техніки. Зараз вони зосереджені на в'їзді до міста Щастя та продовжать рух після припинення обстрілів.

Загоряння трансформатора на Луганській ТЕС: дивіться відео


Обстріли бойовиками Щастя: що відомо

  • Проросійські найманці 21 лютого обстріляли Щастя та Врубівку, що на Луганщині. Російські окупанти 4 рази влучили у водозабір, обстріляли район розподільних електромереж.
  • У результаті обстрілів російських найманців роботу Луганської теплоелектростанції зупинили. Прифронтове місто Щастя залишилося без електро-, водо- і теплопостачання.
  • Глава ОДА – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай у вечері 21 грудня оперативно скликав позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час нього обстріл Щастя та пошкодження Луганської ТЕС запропонували визнати надзвичайною ситуацією державного рівня.