Спершу про бажання припинити бути депутатом з боку Ірини Луценко повідомило видання LIGA.net з посиланням на джерела у фракції "Європейська солідарність". Згодом сама депутатка написала у фейсбуці, що вже написала відповідну заяву та подала її в апарат парламенту. Причина такого кроку – стан здоров'я.

Цікаво! Ірина Луценко вийшла в люди у вишиванці за понад 50 тисяч гривень

"Повідомляю, що подала Заяву про дострокове припинення депутатських повноважень. Стан здоров‘я не дає мені можливості працювати у повну силу, а відлежуватись за спинами команди не звикла", – написала Луценко.

Колишній генпрокурор Юрій Луценко додав, що його дружина Ірина має проблеми з серцем.

Вона перенесла серйозну проблему з серцем. Такий діагноз не дозволяє працювати на виборців з повною віддаччею, як вона це робила і в опозиції і при владі,
– сказав він.

До слова, Луценко заперечив, що складання депутатських повноважень дружиною пов'язане з його від'їздом у Лондон і кримінальною справою проти нього.

Зауважимо, Юрій Луценко виїхав до Лондона після того, як НАБУ відкрило проти нього кримінальне провадження за підозрою у зловживанні владою. Якщо провину Луценка доведуть, ексгенпрокурору загрожують виправні роботи або позбавлення волі від 3 до 12 років.

Однак 4 листопада з'явилася інформація, що Юрій Луценко повернувся до Києва – саме через стан здоров'я дружини.

Чим зараз Ірина Луценко займається у Раді? До парламенту вона пройшла за списком партії п’ятого президента Петра Порошенка "Європейська солідарність". Була політикиня 15 номером. Наразі Ірина Луценко є членом Комітету з питань екологічної політики та природокористування. У Верховній Раді минулого VIII скликання була представником президента Порошенка.

Зверніть увагу! Зарплата депутатів: хто і скільки отримав за жовтень