В ЛОДА кажуть, що виною всього перевізники. Дві компанії працюють не на повну силу, ще одна має тільки приступити до роботи, виправдовуються в адміністрації.

За інформацією міськради, досі переповненими у місті залишаються більше трьохсот сміттєвих майдачників. Там також називають свою причину затримок із вивозом відходів.

"Ми вивозимо від 400 до 900 тон на добу. За моїми розрахунками, на початок цієї операції треба було вивозити 1600 тон на добу. Звичайно, ми таких показників досягнути не можемо, хіба що відкриються полігони в Україні і в нас приймуть таку кількість сміття. Питання не в техніці, а в тому, куди везти", – розповів заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Читайте також: Топ-5 міфів про сміття і чому проблема в Україні не вирішується

Нагадаємо, що через сміттєву блокаду та загрозу екологічної катастрофи, міськрада частково погодилась на ультиматум Львівської ОДА. Та передала їй повноваження щодо поводження із ТПВ на два роки. За це щорічно надаватимуть по 300 мільйонів гривень із міського бюджету. За словами заступника міського голови Львова Сергія Бабака, перші 25 мільйонів гривень міськрада перерахує ЛОДА вже до 10 липня.