Цьогоріч відкриття головної ялинки відбулося напередодні Дня святого Миколая – 17 грудня. Її встановили на площі перед Оперним театром.

Цікаво Засяяла тисячами вогнів: у Львові запалили головну новорічну ялинку – казкові фото

У Львові розібрали головну ялинку

На проспекті Свободи, на площі перед Львівським академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької, 13 грудня встановили головну ялинку Львова. Протягом тижня її прикрашали святковою ілюмінацією у вигляді різдвяних ромбів та павуків. 17-метрове дерево подарував місту житель села Оброшине Василь Козленко. Ялинка росла на його подвір'ї приблизно 35 років.

Після завершення Різдвяних свят, 24 січня, головну ялинку міста розпочали розбирати. Спершу працівники ЛКП "Львівсвітло" зняли з неї освітлення. Після цього комунальне підприємство "Зелений Львів" демонтувало дерево.

У Львові розбирають головну ялинку / Фото 032.ua

Цікаво Привіз з Карпат 35 років тому: чоловік, який подарував Львову ялинку, розповів її історію

Ялинку здадуть на утилізацію

За інформацією ZAXID.NET, ялинку відправили на компостувальну станцію на вулицю Пластову.

Гілки ми позрізаємо, завеземо на компостувальну станцію, де вони будуть перероблені на органіку, а сам стовбур поріжемо і будемо використовувати для опалення наших теплиць,
– розповів директор ЛКП "Зелений Львів" Володимир Данилюк.

У Львові також закликають містян до екологічної утилізації ялинок. Дерева можна самостійно завозити на компостувальну станцію на Пластовій. Окрім цього, можна винести ялинку просто на сміттєвий майданчик та покласти біля контейнера. При цьому слід забрати з неї усі прикраси.