Про це в ефірі 24 каналу розповів депутат Львівської міськради Ігор Шолтис. За його словами, Стахів під час перемовин, зокрема, обговорював, яку зброю використовувати на акціях.

До теми "Захисникам прав" бажаю чесного суду, – Садовий про проросійську підтримку Стахіва

"Перемовини велися з проросійськими діячами. З тими, які є прихильниками Анатолія Шарія, активістами церкви Московського патріархату та іншими російськими елементами на території України", – наголосив Шолтис.

Шолтис: Більше інформації буде згодом

Депутат зауважив, що СБУ опиралася на листування й особисті комунікації між Стахівим й проросійськими діячами. Проте правоохоронці через розслідувальну таємницю не можуть опублікувати всю інформацію. "З метою подальшого виявлення злочинних елементів і всієї мережі", – пояснив Шолтис.

Частина з тих речей, які опублікували в Україні – це, здається, ще не все, що вони могли б представити. Більшість інформації буде презентована вже згодом,
– сказав депутат.

Шолтис також вважає, що вигадки Стахіва про зв'язок у США цілком можливі. Мовиться про буцімто спілкування з Робертом-Френсісом Кеннеді-молодшим – одним з американських лідерів антивакцинаторів.

Ігор Шолтис про зв'язок Стахіва з росіянами: дивіться відео


"Цілком можливо вони мають зв'язок на основі поглядів стосовно епідемії COVID-19 і вакцинації світу", – відзначив депутат.

Підозра Стахіву: головне

  • Депутати від політсили "Голос" у листопаді 2021 року подали звернення до СБУ щодо дій Остапа Стахіва. За їхніми словами, його активність може призвести до повалення конституційного ладу в Україні. Народні обранці вважають, що провокатором можуть керувати з Росії.
  • Співробітники СБУ 16 листопада провели обшуки у квартирі Стахіва. У цей час анонім повідомив про замінування всього будинку, ймовірно, щоб завадити правоохоронцям.
  • Галицький райсуд 18 листопада обрав львівському антивакцинатору запобіжний захід. Він перебуватиме під вартою з можливістю внесення майже мільйона гривень застави.