Макрон і Путін обговорили, зокрема, і українське питання. Як повідомляє пресслужба Кремля, французький і російський президенти розглянули основні аспекти врегулювання конфлікту на Сході України. Водночас вони акцентували на послідовній реалізації мінських угод і рішень, які було ухвалено під час нормандського саміту в Парижі 9 грудня.

До теми! Путін обговорив з Меркель великий обмін полоненими між Україною та бойовиками

Також лідери Франції та Росії дали позитивну оцінку:

Інші питання, які обговорили Путін і Макрон:

  • Загибель у Ірані генерала Кассема Сулеймані внаслідок ракетного удару США по аеропорту Багдада: сторони висловили занепокоєння та заявили, що інцидент може серйозно загострити ситуацію в регіоні.
  • Ситуація в Сирії: лідери підкреслили необхідність продовження рішучої спільної боротьби з тероризмом, а також наголосили на просуванні міжсирійського політичного процесу та наданні гуманітарної допомоги цивільному населенню. Також Макрон і Путін висловилися за розв'язання кризи в цій державі мирним шляхом та висловили підтримку політико-дипломатичним зусиллям щодо цього.

Зверніть увагу! Телефонував Зеленський: у Кремлі розповіли деталі розмови президентів України і Росії

Крім того, Макрон і Путін порушили деякі питання двостороннього порядку денного, домовилися продовжувати контакти та привітали один одного з Новим роком.