Про це повідомила депутатка Луцької районної ради Тетяна Павлова-Багрійчук. Вона зазначила, що звільнена з російського полону Мар'яна Мамонова народила здорову дівчинку у ніч проти 25 вересня.

Читайте також Український захисник "Хорус", якого звільнили з полону, освідчився коханій прямо у лікарні

Дівчинка з'явилася на світ у Луцьку

Відомо, що медикиня Мар'яна Мамонова народила дівчинку у Волинському обласному перинатальному центрі. Малеча з'явилася на світ з вагою 3 255 грамів і зростом 56 сантиметрів. Мар'яна, а також її донечка наразі перебувають у задовільному стані.


Мар'яна Мамонова народила у ніч проти 25 вересня / Фото з телеграма Тимошенка

На радісну новину вже відреагував глава Офісу Президента Андрій Єрмак. У своєму дописі він привітав медикиню Мар'яну Мамонову з народженням донечки. Крихітці очільник побажав здоров'я.

Дізналася про вагітність, коли була на "Азовсталі"

Медикиня Мар'яна Мамонова раніше розповідала, що про свій стан дізналася тоді, коли перебувала на "Азовсталі". На відміну від інших військовополонених, до неї ставилися добре.

Вона перебувала на збереженні у донецькій лікарні. За словами Мамонової, медичний персонал до неї ставився добре. Її ніхто ані ображав, ані принижував. Хоч вона і розмовляла лише українською мовою.

За словами захисниці "Азовсталі", медики повелися професійно. Вони не влаштовували жодних мовних і політичних суперечок. Натомість ставилися до неї винятково як до вагітної, і ніяк інакше.

Нагадаємо, що Мар'яна Мамонова – одна з тих, кого вдалося обміняти на Медведчука, який слідчим надав усі можливі покази. 21 вересня стало відомо, що додому повернулися 200 Героїв нашої держави. Крім них, з полону вдалося звільнити 5 героїв-командирів "Азовсталі". Їх обміняли на 55 російських полонених.

Наостанок додамо інформацію щодо наших бойових командирів. За словами речника президента Туреччини Ібрагіма Калина, сам обмін обговорювали упродовж 3 місяців. Цікаво, що сам Реджеп Ердоган "дуже тепло" ставився до цього болючого для кожного українця питання.

Він також додав, що спочатку у списку було 15 імен. Але узгодити його з росіянами не вдалося. Тож довелося скоротити його втричі.

Варте уваги – перша зустріч "Ореста" з рідними після полону: дивіться відео