Майстри з вистрілів у ногу

Нинішній ранок в Україні – це найбільш тупорилий і кровожерливий крок, який тільки можливо було здійснити в їхньому становищі, який, до того ж, різко погіршить це саме їхнє становище.

Важливо Країна-терорист не зупиниться, поки Залужний не постукає у бункер

По суті, кремлівські самі собі наклали на голову величезну купу лайна або вистрілили собі в ногу (якщо так зрозуміліше).

Очевидно, що масований удар по цивільній інфраструктурі в Україні з погляду негативного інформвпливу у світовому медіапросторі для Кремля матиме ефект Цусіми.

З військового погляду – це абсолютно безглуздо. Від слова "зовсім". Швидше навпаки, рівень мотивації особового складу збройних формувань України ще раз підскочить (хоча він і так уже зараз такий, що лаптям краще ховатись).

Про головне Росія передбачила власне майбутнє у жахачках про Україну 2014 року

Що "виграв" кремлівський карлик

Вся кремлівська агентура в цивілізованому світі, всілякі там корисні ідіоти тощо, які останнім часом волали "за мир з Росією", зараз будуть змушені якщо не заткнутися, то "прикинутися ганчір'ям".

Про темпи та обсяги військово-технічної допомоги та постачання в Україну я просто помовчу. Думаю, ви здогадаєтеся, що з ними станеться.

Ну, до того ж, тепер будь-яка відповідь України та взагалі цивілізованої спільноти на це варварство стане не просто "абсолютно легітимною", а навіть бажаною. Причому в будь-якій сфері: від фінансово-економічної до військової. Перераховувати у цьому сенсі можна ще довго.

Отже, підсумуємо. Тут можливі два висновки: вони справді тупі, але дуже кровожерливі дебіли. Серед них (я маю на увазі тих, хто причетний до ухвалення рішень) є той, хто завзято працює проти них.

Актуальне – Росія атакувала ракетами і дронами-камікадзе 14 областей України: дивіться відео