Кулеба заявив, що за первинним планом Росії Україна як держава вже не мала існувати. Принаймні, у тому вигляді, в якому Україна продовжує не лише існувати, але й розвиватися.

Зауважте У разі агресії проти України, Росія отримає відповідь не лише США, – Блінкен

Глава МЗС України зауважив, що ми пройшли через шалені випробовування та найважчі моменти. Сьогодні Україна є дуже міцною. У нас є сильна армія, сильна дипломатія та сильні партнери.

Хоча ми усвідомлюємо всі ризики, пов'язані з агресивними намірами Росії, ми повинні мати впевненість у собі. Вірити у нашу здатність подолати і цей складний момент історії,
– заявив Кулеба.

Він наголосив, що не сумнівається: саме так і буде.

Кулеба наголосив, що президент Володимир Зеленський, уряд на чолі з Денисом Шмигалем та Верховна Рада щодня працюють над зміцненням України, щоб цей складний момент в історії ми пройшли максимально гідно та безпечно.

"Найбільшим досягненням Росії буде сіяння зневіри"

Кулеба заявив, що найбільшим досягненням країни-агресорки буде сіяння зневіри та паніки в українському суспільстві, а також розхитування нас зсередини.

За словами глави МЗС, насамперед мовиться про розхитування економіки та фінансової системи.

"Ми повинні докласти усіх зусиль для того, щоб не дозволити Росії досягнути цієї цілі, ще навіть буквально не дістаючи з кишені зброю", – заявив Кулеба.

Політик заявив, що усі зусилля спрямовані на те, щоб ситуація залишалася стабільною, фінансова система зберігала міцність, а українська економіка не страждала від проблем у сфері безпеки.

Цій темі Кулеба та Блінкен приділили багато уваги. США поруч з Україною не лише у безпековому питанні, але й у підтримці внутрішньої української міцності.

Візит Блінкена до Києва

  • Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва 19 січня.
  • У Києві Блінкен зустрівся з президентом Зеленським. Держсекретар США зауважив, що здійснити візит його попросив особисто Джо Байден. Для цього було 3 причини.
  • Зокрема, візит Блінкена ще раз підтверджує підтримку, яку Штати надають Україні. Байден наголосив на відданості територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.
  • Окрім того, в Україні дежсекретар США має обговорити підсумки тижня інтенсивної дипломатії, який представники США завершили разом з Росією.
  • Також під час візиту Блінкена мають відбутися консультації щодо наступних кроків.

Про що говорили Блінкен та Зеленський: дивіться відео