Матеріали щодо Мазурової виділили в окреме провадження. Про це її адвокат повідомив у суді, а прокурор САП підтвердив, написав журналіст видання "Слово і діло" Олег Новіков.

Читайте також Захмарна корупція на митниці: Бутусов припустив, кому мали передати гроші з посту "Ягодин"

Незабаром угоду з Мазуровою розгляне суд.

Олена Мазурова пішла на угоду про визнання винуватості у межах справи про хабар у 5 мільйонів доларів від нібито колишнього міністра екології Миколи Злочевського керівництву НАБУ і САП,
– заявив Новіков.

Що відомо про рекордний хабар

  • 12 червня 2020 року керівнику НАБУ Артему Ситнику та очільнику САП Назарію Холодницькому намагалися дати хабар на суму 6 мільйонів доларів готівкою, яка ледь влізла у 3 валізи. 1 мільйон мав належати посередникам.
  • Правоохоронці затримали заступника начальника Податкової служби Києва Миколу Ільяшенка та директора з правових питань компанії Burisma Андрія Кічу. До справи причетною є й Мазурова.
  • Ільяшенко передавав хабар позаштатному агенту НАБУ Євгенові Шевченку. Той про все розповів правоохоронцям.
  • За ці гроші НАБУ і САП мали закрити справу, в якій колишній міністр екології Микола Злочевський сприяв у заволодінні коштами стабілізаційного кредиту Національного банку, виданого "Реал Банку".
  • Трьом підозрюваним суд обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застав, а Злочевського оголосили у розшук.