Про це 24 Каналу розповів політолог Олексій Кошель. Відомо, що компанії дружини Медведчука Оксани Марченко фінансували Росгвардію та МВС Росії.

До теми Маємо забезпечити Медведчуку "достойний" кінець життя, – Подоляк

Яку роль у російській пропаганді зараз грає кум Путіна

На думку політолога, зараз Медведчук не має доступу ні до свого кума, ні до ключових осіб Росії. Екснардеп намагається достукатися до Путіна через його ймовірну коханку Аліну Кабаєву.

"Медведчук хоче донести: "Я тут, хочу отримати хоч маленьку частку російського пирога, виконувати будь-які інформаційні спецоперації, дайте трохи грошей", – підкреслив Кошель.

Так, газета "Известия", яка входить до холдинку Кабаєвої, опублікувала статтю Медведчука про Україну. На думку політолога, так кум Путіна намагається отримати хоч якусь частинку російських грошей.

"Я думаю, що Медведчук зараз навіть не має доступу до Путіна та ключових осіб у Росії, тому такі інформаційні вкиди – це спосіб нагадати про себе. Говорити про будь-який його вплив – це перебільшення", – наголосив Кошель.

Але Олексій Кошель не виключає, що Росія ще може використати Медведчука, адже не так багато є втікачів з України.

Скільки Путін платив Медведчуку за пропаганду "руского міра": дивіться відео

Росія щедро платила Медведчуку за пропаганду

Олексій Кошель зауважив, що Медведчук був чи не головним організатором проросійської діяльності в Україні. Тому Путін не шкодував грошей для свого кума та платив йому мільярди доларів.

"Усі проросійські партії та громадські організації – це величезний масив. Медведчук освоїв за останні 10 років кілька мільярдів доларів. Я думаю, що і вкрав досить багато", – вважає він.

За словами політолога, Росія розраховувалась з Медведчуком не тільки грошима, але й частками у підприємствах.

Медведчук отримав невеликий доступ до умовної російської "бензоколонки", щоб можна було торгувати і отримувати надприбутки. А іншими словами, продавати повітря,
– сказав Кошель.

У політиці Медведчука завжди вважали невдахою

Кошель зазначив, що зараз багато говорять про нібито активність кума Путіна, однак це не так. Політолог переконаний, що зараз Медведчук не має ніякого впливу.

Також Олексій Кошель пригадав, що екснардепа у політиці завжди сприймали як невдаху. Медведчук завжди очолював проєкти, в які Росія вкладала великі кошти, але все було марно.

"В українській політиці його ніхто не сприймав, тому що він завжди очолював невдалі проєкти. Він завжди був невдахою. Історія Медведчука – це історія великих поразок. Тому він зараз навіть не намагається відновити вплив в Україні", – переконаний політолог.

Останні новини про Медведчука

  • Віктора Медведчука у вересня 2022 року обміняли на 200 воїнів, які захищали Маріуполь. Серед звільнених була вагітна на 9 місяці медикиня Яна Мамонова, командир захисників "Азовсталі" Денис Прокопенко з позивним "Редіс", виконуючий обов'язки командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський, Святослав "Калина" Паламар, Катерина Поліщук з позивним "Пташка", захисник Михайло Діанов та багато інших героїв.
  • У грудні 2022 року Медведчука бачили в Криму. Виконуючий обов'язки глави СБУ Василь Малюк заявив, що Кремль міг спеціально "засвітити" нардепа, щоб показати, що той ще живий.
  • 13 січня Верховна Рада проголосувала за позбавлення мандатів колаборантів та державних зрадників України. Мовиться про Віктора Медведчука, Тараса Козака, Андрія Деркача та Ріната Кузьміна.