Медведєв говорить про програш у війні, якої "немає"

Медведєв заявив, щось про те, що "програш у війні" для ядерної держави неможливий, бо це означатиме ядерну війну.

Цікаво Кінець вже близько: у бюджеті Росії – дефіцит на трильйони рублів

Не знаю, це для "зовнішнього читача" більше, чи для "внутрішнього", але я бачу, що ця думка – явний новий "темник" роспропаганди, який вони зараз дуже активно просувають.

Момент перший. Вони ж не ведуть офіційно війну. У них офіційно – "спецоперація". Так, "спецоперація" зі стотисячними контингентами військ, ракетними ударами, танками і тривалістю майже у рік. Але сумніватися у настільки демонстративному ідіотизмі у Росії не можна, бо можна одержати підозру та вирок у "дискредитації" росармії.

Ставити питання, як саме визнання факту, що армія воює, а отже виконує свої безпосередні функції, може дискредитувати цю армію – це все теж не можна. Не можна і все. Так от, "війни немає", то яку війну збирається програвати Медведєв? Явно не війну з алкоголізмом, яку він уже програв.

Росія вже неодноразово програвала війни

Момент другий. Від часу, коли Росія (а тоді ще СРСР) стала ядерною державою, вона офіційно воєн не вела. Були інші "спецоперації", різні "інтернаціональні допомоги" та тому подібне.

Відповідно, "не ведучи офіційно війни", СРСР та Росія спокійно та без особливих проблем їх програвали. Наприклад, війну в Афганістані, або першу війну у Чечні. Програвали, мовчки забиралися і жодної ядерної війни в усьому світі не влаштовували. До речі, нинішню війну вони теж завбачливо назвали "спецоперацію", аби знову не "програти війну".

Актуально У Путіна таки є "страшна секретна зброя": до чого тут Медведєв

Призначені ці смисли для агресивних, шовіністичних ідіотів, які й складають найактивнішу частину російського суспільства.

Споживаючи ці смисли, агресивний шовіністичний ідіот завжди має теми для розмови з іншими агресивними шовіністичними ідіотами. Він одержує сенс існування і віру у власну велич. А більшого йому і не треба.

Росіян навіть не цікавить, що вони робитимуть під час ядерної війни

І все це чудово працює, поки реальність пропаганди й реальність, де існують споживачі пропаганди, існують паралельно. Тоді все нормально. Можна розказувати про "другу армію", обіцяти перетворити все на "ядерний попіл", показувати по телевізору "армату", обіцяючи, що вона "усіх порве". Агресивних шовіністичних ідіотів це цілком задовольняє.

Рекомендуємо Лише одна людина стримує Путіна від зриву зернової угоди

А потім раптово настає "спецоперація", і всі починають чекати, що колони "армат" будуть усіх "рвати", але їх чомусь не видно. Агресивні ідіоти починають виявляти агресію уже не проти комфортних уявних ворогів, але й проти творців пропаганди. Творці показують їм якісь відео, розказують, що ось-ось... Але навіть агресивні ідіоти щось уже не дуже вірять у сотні тисяч знищених HIMARS, мільйони вбитих "польських найманців" та Європу, що страшенно мерзне. Вони ще готові споживати якісь ідіотські фейки про те, як принци Вільям та Гаррі билися за сосиски, але якось у найголовніший фейк про "другу армію" усе менше вірять навіть вони.

Тому випускають чергових Медведєвих та Кисельових, які розказують агресивним ідіотам, як будуть знищувати величезними ядерними ракетами людство. Ідіоти поки що задоволені. Їх навіть не дуже цікавить, що у цей момент тотального знищення будуть робити вони. Але чи на довгий час це? Побачимо.