Як пишуть телеграм-канали, російським журналістам заборонили висвітлювати цю тему, щоб не дискредитувати армію Росії.

Важливо Пекельна ніч у Кремінній: кадирівці розстрілювали російських військових, які втікали з міста

Утім телеканал вже звернувся до слідчого комітету Росії. У мережі навіть з'явилося нібито звернення російської телекомпанії НТВ до Слідчого комітету Росії з проханням допомогти у розслідуванні злочинів, скоєних проти їхньої знімальної групи.


Заява телеканалу "НТВ" / Фото з телеграм-каналу "Ищи своих"

У цій заяві зазначено, що їхня журналістка Ольга З. та оператор Артем Епіфанов перебували у місті за редакційним завданням. 17 січня вони вечеряли в ресторані "Воронцовський", коли на них напали чоловіки в камуфляжній формі, які представилися "бійцями батальйону Ахмат".

Внаслідок інциденту оператор Епіфанов отримав травми середньої тяжкості, а пропагандистку зґвалтували. Представники телеканалу скаржаться, що "органи правопорядку", підконтрольні окупантам, відмовилися розслідувати цю справу, а гауляйтер Балицький не відповів на звернення.

Що відомо про пропагандистку, яку зґвалтували

На сайті НТВ вказано, що журналістка Ольга З. справді у них працює, її дані розміщені у розділі "кореспонденти в регіонах". До слова, ця російська журналістка перебуває під санкціями РНБО за антиукраїнську пропаганду.


Російська пропагандистка Ольга З. / Фото НТВ

Щодо оператора Епіфанов, він теж працює на НТВ і теж внесений у базу "Миротворець". Раніше він знімав російські пропагандистські ролики на окупованій частині Луганської та Донецької областей.

Знущання кадирівців трапляються все частіше

  • На тимчасово окупованих територіях України кадирівці продовжують знущатися з російських військових. Так, один з чмобіків після знущань з боку батальйону Ахмат повісився у під'їзді будинку. Поруч з тілом мобілізованого знайшли передсмертну записку. В ній окупант розповідає своїй дружині, що кадирівці грабують і б'ють росіян. Ба більше, він підтвердив, що бійці прихвосня Путіна також ґвалтують військових.
  • А ще раніше жінки і матері "мобіків" поширювали лист, в якому скаржилися, що кадирівці домагалися їхніх чоловіків і синів.