Про це Данілов розповів в інтерв'ю. Головне, наголошує він, розібратись, що, зокрема, відбувалось у парламенті під час ратифікації угод.
Читайте також До Харківських угод могли бути причетні ексміністри та голови СБУ: ЗМІ оприлюднили список
У залі було лише 211 народних депутатів
Щоб Верховна Рада працювала і приймала ті чи інші рішення, у залі має бути зареєстровано 226 депутатів. Як зафіксовано у відповідних матеріалах, у залі було 211 зареєстрованих депутатів,
– сказав Данілов.
Незважаючи на очевидну нестачу нардепів, у квітні 2010 року Рада ратифікувала Харківські угоди начебто 236 голосами.
Про помсту конкретним особистостям не мовиться, – Данілов
Данілов запевняє, про помсту конкретним особистостям не мовиться, справа – у встановленні справедливості. Отож, казати, що рішення РНБО спрямоване, наприклад, проти тодішнього голови парламенту Володимира Литвина – не слід.
Та послухайте, мені Литвин – як мокре горить. Я взагалі думав, що він там десь на пенсії в Житомирській області. А виявляється, він в Кончі Заспі на державній дачі під державною охороною. Я взагалі вважаю, що це якийсь нонсенс, такого немає ніде у світі,
– обурився Данілов.
До теми Ахметов, Палиця і Литвин: що відомо про 236 депутатів, яких можуть звинуватити в держзраді
Що відомо про розслідування щодо Харківських угод
- На засіданні РНБО секретар Олексій Данілов доручив СБУ перевірити, як укладали Харківські угоди.
- Їх підписали в Харкові у квітні 2010 року.
- Згідно з договором, Чорноморський Флот Росії мав перебувати в Севастополі 25 років. Як обмін, взяли знижку ціни на газ на 30%, однак не більше ніж на 100 доларів за кожну тисячу кубометрів.
- Колишньому прем'єр-міністру України Миколі Азарову вже повідомили про підозру у вчиненні державної зради у цій справі.